Reklama

Inzerentům nabízíme širokou škálu reklamních pozic a výběru propagace. Vedle klasické plošné reklamy nabízíme také PR články a možnost uspořádat PR soutěž. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, přičemž se snažíme kampaň optimalizovat tak, aby byla pro zadavatele maximálně přínosná. Pokud v naší nabídce nenajdete vhodný produkt, neváhejte nás kontaktovat s vlastní žádostí či návrhem.

 

Charakteristika webu a jeho cílová skupina

Magazín bytweb.cz je pravidelně aktualizovaným portálem zaměřeným na svět financí. podnikání, práce, daní a investic včetně bydlení. Cilovou skupinou jsou muži i ženy v každém věku.

 

Zveřejnění PR článku

Nabízíme zveřejnění PR článků v jakékoliv sekci našeho webu, přičemž článek zůstává na našem portálu již natrvalo (není tedy časově omezen). Maximální obsah jsou 2 NS, až 4 aktivní prolinky, grafické přílohy, SEO optimalizace.

 

Uspořádání soutěže
Nabízíme Vám možnost propagace Vašeho projektu prostřednictvím uspořádání soutěže na našich stránkách. Jako partner soutěže automaticky získáváte několik reklamních pozic. Nabízíme veškerou propagaci soutěže (také prostřednictvím PR článků a mailingu), transparentnost a v případě zájmu i expedici cen samotným vítězkám. Nemáme žádné požadavky na hodnotu ani výběr cen, vše záleží na individuální dohodě. Součástí soutěže je i medailonek partnera, přímé odkazy na Váš projekt a další způsoby zvýhodnění.

Zpětné odkazy

Nabízíme zpětné odkazy na různých pozicích.

 

V případě zájmu o umístění reklamy na webu bytweb.cz nás můžete kdykoliv kontaktovat ohledně ceníku. Rádi s vámi probereme individuální možnosti reklamy a propagace.

 

Kontakt: info@zahady-zdravi.cz , tel. 737 868 455

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt